Strona główna
 • Oferta > Cennik

  Każda instalacja jest inna. Instalacje różnią się standardami, zakresem i parametrami. Różnica dotyczy np. jakości użytych kabli, kategorii sieci, cen materiałów, producenta czy chociażby rodzaju ścian. Inna jest cena, np. obsadzenia puszki w ścianie z cegły a inna w betonie. Różnic dopatrzyć się można w wykonaniu PEL w puszce podłogowej czy na ścianie w korytku plastikowym.

  Na cenę ma również wpływ czy kable mają być prowadzone w rurkach, na drabinkach, w tynku czy pod tynkiem.
  To tylko przykłady. Różnic w wykonaniu instalacji jest tak wiele, że nie sposób ich tu przedstawić. Nikt, kto uczciwie podchodzi do wyceny, nie uśredni ceny za 'jeden punkt'. Nie szukamy zysku stosując materiały złej jakości.

  Wysokość inwestycji (materiały + robocizna) podajemy dopiero po zapoznaniu się z dokumentacją. Na podstawie projektu możliwe jest obliczenie ilości potrzebnego materiału i oszacowanie czasu na realizację.

  Przygotowana wycena może podlegać negocjacjom. Po określeniu zakresu prac, przygotowujemy umowę gwarantująca terminowe i solidne wykonanie. Po zakończeniu prac przekazujemy dokumentację wykonawczą wraz z protokołami z pomiarów. Całość uzupełnia nasza pisemna gwarancja.