Strona główna
 • Nota prawna

  Szanujemy Twoje prawo do prywatności. Dlatego Netconn.pl opracował ten dokument, który prezentuje nasze stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu. Naszym celem jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony danych osobowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, uwagi i pytania dotyczące zachowania poufności informacji.

  Netconn ma dobrą reputację firmy dostarczającej usługi i produkty o najwyższej jakości. Ponieważ naszym celem jest utrzymanie tej reputacji w środowisku www, jesteśmy bardzo zaangażowani w ochronę Państwa prywatności.
  Wszystkie informacje, które otrzymujemy od Państwa wykorzystujemy do ciągłego udoskonalania Państwa pobytu na stronach naszej firmy. Informacje osobiste są udostępniane wyłącznie personelowi Netconn. Podane przez Państwo dane osobowe (adres konta mailowego, imię i nazwisko, numer telefonu, nazwa firmy lub CV) pozwalają nam skontaktować się z Państwem, jeżeli zaistnieje taka konieczność. Możemy wykorzystywać powyższe informacje do zawiadamiania o ważnych zmianach w serwisie www i o nowych usługach Netconn. Jeżeli będą to informacje niepożądane, w dowolnym momencie można zwrócić się do nas i zawiesić wysyłanie niechcianej poczty.

  Zapewniamy że nie sprzedajemy, nie wymieniamy i w żaden inny sposób nie udostępniamy danych osobowych nikomu spoza Netconn. Aby udoskonalać nasz serwis zbieramy informacje, które pomogą nam zrozumieć jak nasi klienci go używają. Na przykład, możemy przeprowadzić analizę zebranych informacji w celu określenia, które części naszego serwisu są najczęściej odwiedzane. Jednak zawsze będzie to analiza bez możliwości identyfikacji poszczególnych osób.

  Wszelkie zebrane dane osobowe są zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem poprzez zastosowanie najnowszych technologii ochrony. Jesteśmy głęboko zaangażowani w ochronę Państwa prywatności. Poprzez użytkowanie niniejszego serwisu www wyrażają Państwo zgodę na zbieranie i używanie przez nas powyższych informacji. Jeżeli zdecydujemy się zmienić ustalenia odnośnie ochrony prywatności, umieścimy te zmiany na tej stronie, aby byli Państwo zawsze poinformowani o tym, jakie informacje zbieramy, jak ich używamy i na jakich warunkach je udostępniamy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Znaki firmowe producentów są ich wyłączną własnością i w niniejszym serwisie służą jedynie do wskazania odwiedzającym naszą stronę tych obszarów i usług, które świadczy nasza firma. Użyte znaki towarowe potwierdzają wysoką renomę i nasze zaufanie do rozwiązań technicznych oferownych przez tych producentów.